У цьому році Apple продасть двомільярдний iPhone

9 січня виповнилося 13 років з моменту анонсу найпершого смартфона компанії Apple – пристрій під назвою iPhone, який явив світові тоді ще живий Стів Джобс, в результаті став одним з найважливіших і успішних продуктів в історії людства. І ось зараз Apple впритул наблизилася до нової значущої віхи в історії продукту, який до цього дня залишається головним джерелом доходів компанії з Купертіно – в цьому році Apple, як очікується, продасть двомільярдний iPhone.

Впевненість в тому, що відмітка в 2 млрд проданих по всьому світу iPhone буде пройдена на 13-му році лінійки, висловили фахівці восьми різних аналітичних фірм. І їх припущення видається цілком переконливим.

Читайте также:   Почему украинцы массово едут на заработки в Италию?

Нагадаємо, рубіж в 1 млрд проданих iPhone компанія Apple пройшла в липні 2016 року, а через рік звітувала про подолання позначки в 1,2 млрд проданих смартфонів. За перший квартал 2020 фінансового року продажі iPhone повинні скласти 195 млн штук, що значно перевищує первісну оцінку в 186 млн, в основному завдяки хорошим продажам у святковий період. Якщо все складеться вдало, то загальні продажі iPhone з 2007 року сягнуть приблизно 1,9 млрд штук.

Попри те, що загальні продажі iPhone падають кілька кварталів після пікових показників 2015-2018 років, очікується, що за підсумками минулого кварталу Apple встановить новий рекорд по виторгу, який складе $275 млрд.

Читайте также:   Засновник Amazon знову став найбагатшою людиною у світі

Уже в березні очікується вихід доступного потенційного бестселера iPhone 9, що виступає ідейним наступником iPhone SE, а восени до нього приєднаються нові моделі лінійки iPhone 2020 року, включаючи модель з підтримкою 5G. З огляду на це існує висока ймовірність, що продажі iPhone не просто знову почнуть стабільно рости, але і наступний мільярд Apple продасть набагато швидше.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *