Технологічний бум: Adobe розробила дисплей майбутнього

Adobe представила прототип прозорого дисплея з підтримкою змішаної реальності Project Glasswing, що дозволяє накладати на реальні об’єкти різний контент, наприклад, фото і відео, а також ефекти на зразок тих, що створюються в програмах Photoshop, After Effects або Premiere Pro.

Як повідомляється, пристрій являє собою ящик з габаритами 55 × 30 × 35 (ширина, висота, глибина в см), в якому одна зі сторін замінена на прозорий екран діагоналлю 24,5 дюйма. Усередині ящика, куди можна поміщати різні предмети, розміщені 30 світлодіодів, які і підсвічують предмети, і виступають у якості підсвічування для екрана. Сам екран складається з трьох шарів: рідкокристалічної TN-матриці з роздільною здатністю 1920х1080, рідкокристалічного розсіювача, здатного змінювати свій стан з прозорого на каламутний, і тачскріну.

Читайте также:   Медицина: Google навчився діагностувати захворювання шкіри

Дисплей працює за принципом лінз в окулярах доповненої реальності. З частотою 144 герци він перемикається між станом прозорості, при якому фон залишається прозорим, а виведене зображення стає чорним, і станом непрозорості, при якому розсіювач стає каламутним і блокує світло від предметів за екраном, фон зображується чорним, а виведене зображення — кольоровим. Внаслідок цього для глядача досягається візуальне накладення на реальний фон непрозорого зображення. Управляється апарат за допомогою стандартного PC, до якого підключається по DVI або DisplayPort.

Розробники працювали над Project Glasswing протягом року. На матеріали пішло «кілька тисяч» доларів, причому найбільше грошей було потрібно на замовлений в Латвії дисплей вартістю $ 4000. Разом з тим, в компанії відзначили, що при серійному виробництві збірка такого пристрою буде коштувати значно менше.

Читайте также:   Samsung Electronics призначила нового президента мобільного підрозділу - наймолодшого за всю історію

Adobe вважає, що інноваційний дисплей підійде для ритейлерів, торгових автоматів, виставкових залів і музеїв. Наприклад, взуттєвий магазин зможе зробити інтерактивну вітрину з додатковою інформацією у вигляді тексту, графіки або відео; взаємодія з якою потенційні покупці, на думку фахівців, знайдуть більш цікавим і привабливим, ніж перегляд сторінки товару на Amazon.

Adobe підкреслює, що вона не планує займатися бізнесом з виробництва дисплеїв. Project Glasswing – суто дослідницький проект, який покликаний показати виробникам дисплеїв перспективність технології доповненої реальності. До його подальшому розвитку компанія планує залучити сторонніх партнерів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.