SpaceX Ілона Маска перенесла політ на МКС

Чекаємо суботу

SpaceX Ілона Маска перенесла політ корабля Dragon на МКС через погодні умови. Політ скасували за 16 хвилин до старту, але НАСА і SpaceX спробують ще раз. Політ запланували на 30 травня, о 22:22 по Києву. Чекаємо суботу.

Астронавти Роберт Бенкен і Дуглас Херлі повинні були вилетіти з Флориди на борту ракети Falcon 9 27 травня, о 16:33 за східним часом (23:33 за Києвом). Однак розігрався шторм, а метеорологи припустили, що може початися навіть торнадо.

Ханс Кенігсманн, віце-президент SpaceX, вже заявляв на цьому тижні, що підготовку завершили, але для початку роботи команді знадобляться “боги погоди, що працюють з нами заодно”. Судячи з усього, боги NASA не підтримали.

Читайте также:   Microsoft выпустит браузер для Apple

Falcon 9 і Dragon повинні були злетіти в запланований час, тому SpaceX не міг тягнути, чекаючи, поки покращиться погода. Ракету вже заправили паливом, а воно не може занадто довго перебувати в ракеті-носії, яка стоїть на майданчику. Це пов’язано з тим, що паливо в очікуванні старту нагрівається, а час нагріву може вплинути на продуктивність. МКС обертається навколо Землі, тому будь-яке відхилення завадить Crew Dragon націлитися на космічну станцію.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *