Порахуй хвилини і видали: Facebook запровадив функцію видалення повідомлень

Facebook нарешті додав до свого месенджер функцію, яка дозволяє користувачам видаляти вже відправлені повідомлення. Внутрішнє тестування цієї можливості почалося минулої осені, хоча вперше про це активно заговорили ще в квітні 2018 року, коли кілька користувачів поскаржилися на раптове зникнення повідомлень від Марка Цукерберга. Тоді прес-служба соцмережі послалася на посилення заходів безпеки, а також закінчений термін листування.

Після того, як користувачі дізналися, що Цукерберг і, мабуть, інші топ-менеджери Facebook мають подібні привілеї у своєму розпорядженні, як видалення відправлених повідомлень, керівництво соцмережі пообіцяло найближчим часом представити для всіх функцію «unsend». Зараз компанія заявляє, що нова функція зазнала «деякі поліпшення, щоб забезпечити більш широкі функціональні можливості для людей, що використовують Messenger».

Читайте также:   Курс акцій NVIDIA оновив історичний максимум, незважаючи на побоювання через коронавірус

Тепер будь-яке повідомлення в Facebook Messenger може бути видалено протягом десяти хвилин з моменту його відправлення. Видаляти можна як у себе, так і у інших користувачів, які його отримали. В останньому випадку замість повідомлення з’являється напис про те, що воно було видалено. Нова функція вже доступна в останніх версіях програми Facebook Messenger для iOS і Android.

Читайте також: ПРИБУТОК FACEBOOK ВИРІС НА 40%

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.