Компанія мільярдера Річарда Бренсона вперше запустила в космос ракету з-під крила Boeing 747

Через 8 місяців невдалих випробувань

Компанія британського мільярдера Річарда Бренсона через вісім місяців після невдалих випробувань вперше успішно запустила в космос свою ракету-носій і вивела на орбіту групу мікросупутників. Запуск ракети був проведений з-під крила літака Boeing 747

Американська компанія Virgin Orbit британського мільярдера Річарда Бренсона вперше провела успішні випробування запуску ракети-носія LauncherOne і вивела на орбіту угруповання мікросупутників CubeSat. Про це повідомляється в Twitter компанії.

Представник Virgin Orbit зазначив, що випробування пройшли «строго відповідно до плану». 17 січня модифікований літак Boeing 747 із закріпленою під крилом ракетою LauncherOne вилетів з космопорту в пустелі Мохаве (штат Каліфорнія). Приблизно через 40 хвилин ракета була скинута в автоматичному режимі, двигуни обох ступенів LauncherOne спрацювали в заданому режимі. Ракета несла на собі корисне навантаження у вигляді 10 невеликих супутників, які будуть використовуватися в рамках освітніх місій NASA. Virgin Orbit підтвердила, що супутники успішно виведені на низьку орбіту.

Це перша успішна місія компанії Virgin Orbit, яка в 2017 році відділилася від Virgin Galactic, щоб зосередитися на орбітальних запусках невеликих вантажів. У грудні минулого року компанія відклала спробу запуску ракети через те, що занадто велика кількість її співробітників зіткнулися з ризиком заразитися коронавірусом. Раніше, в травні, випробування LauncherOne були перервані через те, що двигун ракети відключився незабаром після відділення від літака.

Читайте также:   В Україні з'явиться технологія, яка дозволить перетворити будь-який смартфон в POS-термінал

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *