Капіталізація Tesla наблизилася до 500 млрд доларів, а Ілон Маск змістив Біла Гейтса з другого місця в рейтингу мільярдерів

Курс акцій американського виробника електромобілів Tesla продовжує стрімко зростати, встановлюючи нові рекорди день за днем

За підсумками торгової сесії 23 листопада акції Tesla подорожчали на 6,58%, а капіталізація компанії Ілона Маска наблизилася до значних 500 млрд доларів – у 2,5 раза більше показника Toyota, що займає друге місце рейтингу найдорожчих публічних автомобільних компаній світу.

На постторгах 23 листопада акції Tesla продовжили дорожчати, так що, ймовірно, з відновленням торгів 24 листопада тенденція продовжиться і капіталізація компанія вперше перевищить рубіж в пів трильйона доларів. До найдорожчої американської компанії Apple з її 2 трлн доларів (зараз 1,94 трлн дол.) Tesla ще далеко, але такими темпами компанія Ілона Маска може відносно швидко наздогнати виробника iPhone.

Читайте также:   Natus Vincere стали переможцями турніру IEM Katowice 2020 по CS:GO

Одночасно статки засновника і голови Tesla Ілона Маска, якому належить приблизно п’ята частина всіх акцій компанії (вона і формує основну частину його капіталу) збільшилася на 7,24 мільярда доларів, до 128 мільярдів доларів, і він піднявся на друге місце в рейтингу мільярдерів за версією Bloomberg, потіснивши засновника Microsoft Білла Гейтса на третє місце. Нагадаємо, минулого тижня Маск вибив з трійки мільярдерів главу Facebook Марка Цукерберга.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *