Інженери MIT створили алгоритм, який допоможе роботам краще зрозуміти поведінку людини

Автоматизація стає все більшою реальністю в різних сферах життя. Це означає, що поряд з людьми починають працювати і роботи. Але є одна проблема: роботи часто дуже погано справляються з передбаченням напрямку руху людини, що призводить до їх зависань або до сутичок зі своїми живими колегами. На цей випадок інженери з Массачусетського технологічного інституту (MIT) розробили спеціальний алгоритм, який допомагає роботам краще прогнозувати траєкторію шляху людини.

Замість того, щоб просто покладатися на відстань точок на тілі людини, подібно до звичайних систем визначення руху, новий підхід порівнює частини пройденого шляху з набором еталонних рухів. Це пов’язано з рухом рук і ніг, які свідчать про наміри йти прямо, повернути або зупинитися. Алгоритм також враховує час руху, він знає, що ви не станете різко міняти курс, коли тільки почали рухатися.

Читайте также:   Український стартап дозволить зареєструвати бізнес-ідею в США

В результаті дії роботів повинні стати більш впевненими. У симуляції з використанням даного алгоритму роботи менше «панікували» і швидше поверталися до роботи після того, як повз проходив чоловік. Потрібно ще багато зробити, перш ніж цей алгоритм буде використовуватися на практиці, проте користь від нього вже очевидна: люди на заводах і складах зможуть працювати разом з роботами без остраху взаємодіяти і отримати травми. Роботи в свою чергу, не будуть сповільнювати робочий процес.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.