Apple підтвердила покупку каліфорнійської VR-компанії NextVR

Розгромна замовна стаття минулого місяця в якій сказано, що Apple знаходиться в процесі придбання каліфорнійської компанії NextVR, що спеціалізується на проведенні трансляцій у віртуальній реальності, знайшла офіційне підтвердження. І хоча для самої Apple це вкрай нетипово (вона дуже рідко коментує такі чутки або тим більше випускає пресрелізи), факт підписання угоди підтвердив представник компанії виданню Bloomberg.

Вебсайт NextVR більше недоступний, тепер там відображається повідомлення про те, що компанія «рухається в новому напрямку».

Вартість угоди не розголошується, але попередні чутки вказували на $100 млн. Як саме Apple буде використовувати розробки NextVR, поки неясно. Але очевидно, що угода є частиною ширшої стратегії виробника iPhone по розширенню бізнесу з повноцінним виходом на ринок доповненої і віртуальної реальностей. За останні кілька років ми безліч разів чули про стереоскопічну гарнітуру доповненої реальності Apple, потенційно здатну здійснити нову революцію в індустрії і справити враження, які можна порівняти з появою на ринку iPhone. В останній раз ми чули, що Apple відклала випуск першої гарнітури AR до 2022 року, а реліз більш компактних окулярів доповненої реальності – до 2023 року.

NextVR була заснована в 2009 році Девідом Колом і DJ Roller. Вона розвиває платформу, що дозволяє дивитися концерти, спортивні події та інші заходи у віртуальній реальності. NextVR працює на PlayStation, Oculus, HTC, Microsoft та інших, а партнерами компанії, серед інших, виступають Національна баскетбольна асоціація (NBA), тенісний турнір «Вімблдон», телеканал Fox Sports.

Залишається додати, що NextVR – це вже третя покупка Apple в цьому році; раніше компанія придбала ірландську компанію Voysis, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення штучного інтелекту, і розробників популярного додатка для прогнозу погоди Dark Sky.

Читайте также:   «Перший злочин у космосі». Астронавта NASA Енн Макклейн підозрюють в незаконному стеженні за колишньою дружиною з борту МКС

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *