Американські співробітники Apple відтепер можуть пройти генетичний тест абсолютно безкоштовно

Компанія Apple вже давно пропонує своїм американським співробітникам безліч можливостей отримати сучасну медичну допомогу в належній їй мережі клінік AC Wellness. Тепер до них додадуться генетичні тести на схильність до різних захворювань.

Доступ до нової послуги отримають всі співробітники Apple, які працюють в Кремнієвій долині. Тестування буде проходити безпосередньо в медичних центрах AC Wellness – один з яких розташований безпосередньо в кампусі Apple Park, а інший знаходиться в Санта-Кларі, в декількох кілометрах від головного офісу Apple – за підтримки стартапу Color Genomics.

Вартість тестів Color Genomics для звичайних клієнтів становить майже $260. Однак для працівників Apple і членів їх сімей вони будуть безкоштовними – правда, для проходження тесту необхідно попередньо отримати відповідний документ від свого лікаря.

Читайте также:   Ночной экспресс Одесса-Львов

Аналіз націлений на виявлення генетичної схильності до проблем зі здоров’ям, включаючи різні види раку і хвороби серцево-судинної системи. У разі виявлення схильності ця інформація, як передбачається, дозволить лікарю і пацієнту вчасно вжити профілактичних заходів, які знизять ризик розвитку недуги.

«Здорово, що сучасні компанії вже не просто виділяють своїм співробітникам доктора, коли ті хворіють, а й приділяють увагу превентивним заходам», – зазначив Роберт Грін, медичний генетик з Гарвардської медичної школи.

Наостанок зазначимо, що AC Wellness, будучи не підрозділом, а дочірнім підприємством Apple, не надає доступ до інформації про здоров’я пацієнтів керівництву «яблучного» гіганта.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *