Louis Vuitton відкриють виставку, оновлений флагман, кафе і магазин шоколаду в Токіо

Бренд зазначає творчу співпрацю з вихідцями з Країни сонця, що сходить

Louis Vuitton відзначать 160-річну співпрацю і культурний обмін з Японією. 17 березня бренд відкриє в Токіо 7-поверхову вежу Ginza Namiki з флагманським бутиком, LV Café і магазином шоколаду, а 19 березня в скляному будинку Jing, розташованому в молодіжному кварталі Харадзюку, стартує виставка, присвячена колаборації Louis Vuitton з вихідцями з Країни сонця, що сходить.

За словами голови та головного виконавчого директора Louis Vuitton Майкла Берка, будівля флагмана будувалася близько 5 років у місці, де і до цього 40 років перебував фірмовий бутик бренду. Проєкт є спільним дітищем японського архітектора Дзюна Аокі і американця Пітера Марино.

Читайте также:   22nd Odessa Fashion Day: у двох форматах на двох майданчиках

Фасад будівлі нагадує хвилі Токійської затоки, але водні метафори повторюються і в інтер’єрі магазину. Це і чотириповерхова “декоративна стіна” з гіпсу за мотивами картини Кіміко Фуджимура 1977 року “Блакитна хвиля”, і закруглені стільниці, стельові панелі, а також меблі Ісаму Ногучі, які викликають “відчуття потоку”.

Інтер’єр виконаний в яскравих відтінках: рожевому і помаранчевому – на жіночому поверсі і червоному, бірюзовому і салатовому – у відділі чоловічого одягу. Бутик прикрашають яскраві меблі П’єра і Стефана Лео, твори Еда Мозеса і Віка Муніса, а також строкаті килими.

Rendering shows the winding staircase in the new Ginza boutique.

На 6 поверсі розташовані VIP- та VIC-салони, також у будівлі будуть представлені предмети з лінійки Objets Nomades і безліч інших ексклюзивних товарів, включаючи оновлену модель сумки з отворами Рей Кавакубо і кросівки LV Ollie.

Silks are to be displayed in one room of the “Louis Vuitton &” exhibition.

На самому верхньому поверсі розташовані закусочна Le Café LV і магазин шоколаду Le Chocolat V. Берк розповів, що концепт закладів і смаки для десертів придумав знаменитий японський шеф-кухар Йосуке Суга.

Читайте также:   Зеленський, "Чорнобиль" і вислово: що українці запитували у Google в 2019 році

 

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *