Дослідження: Сумки Hermes – найвигідніший предмет розкоші для інвестицій

The Wealth Report 2020

Колекційні жіночі сумки Hermès стали найвигіднішим предметом розкоші для інвестицій у 2019 році. До таких висновків прийшли автори щорічного звіту The Wealth Report консалтингової фірми Knight Frank.

Експерти проаналізували індекси інвестиційної привабливості різних предметів розкоші. За підсумками 2019 року, найбільше зросли в ціні колекційні сумки. За рік вони подорожчали на 13%, а за останні 10 років їх вартість збільшилася на 108%.

Для вивчення цього сегмента використовували моделі Hermes, оскільки вони вважаються найпопулярнішими та коштують дорожче інших. В середньому їх вартість становить від $2000 до $12 000, а затребувані моделі оцінюються в набагато більшу суму. Це перш за все Birkin і Kelly. Остання в забарвленні Himalaya Niloticus Retourne стала найдорожчою сумкою, проданої у 2019 році. За неї на аукціоні Christie’s віддали $241 000.

Читайте также:   Плюс-сайз блогер Кеті Стуріно випустила книгу про жіноче тіло

Автори звіту пов’язують отримані результати з ростом популярності вінтажних речей і відмовою від перевиробництва.

У звіті також відзначається, що найприбутковіша інвестиція за останні 10 років – колекційний віскі. Він подорожчав на 564%. Однак у 2019 році віскі додав ціні всього 5%. На стільки ж подорожчали предмети мистецтва.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *