Демна Гвасалія особисто вибачився за скандальну рекламу Balenciaga

Вже кілька днів довкола модного будинку Balenciaga розгортається гучний скандал. Громадськість вимагає «скасувати» бренд через те, що він використовував у своїй рекламі дитячі фотографії з предметами у БДСМ-стилістиці. Креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія вже публікував вибачення від імені бренду, але тепер вивісив у соціальних мережах персонального листа.

«Я хочу особисто вибачитись за невірний творчий вибір концепції зйомки з дітьми, я беру на себе за це відповідальність. Було неприйнятно залучати дітей до демонстрації предметів, які мають жодного відношення.

Іноді я люблю провокувати публіку своїми роботами, але я ніколи не мав наміру пов’язувати їх з такою жахливою річчю, як жорстоке поводження з дітьми. Я таке засуджую. Крапка.

Читайте также:   Хочете продовжити літо? У цьому вам допоможуть найяскравіші аксесуари, як у Дуа Лiпи

Я маю винести урок із цієї ситуації, прислухатися і почати працювати з організаціями захисту прав дітей, щоб максимально все виправити.

Я перепрошую у всіх, кого образили візуальні матеріали кампанії. Balenciaga гарантує, що будуть вжиті заходи не тільки для того, щоб таке не повторилося, а й для того, щоб подбати про благополуччя дітей настільки, наскільки ми можемо».

До речі, у центрі скандалу опинилася і Кім Кардаш’ян, яка вже не перший рік є амбасадором Balenciaga.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 35

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *