Будиночок Барбі в Малібу можна взяти в оренду на Airbnb

Сервіс оренди житла Airbnb пропонує всім бажаючим провести час в пляжному будиночку Барбі в Малібу. Особняк Dreamhouse доступний для бронювання на дві ночі. Обійдеться це в $60 за ніч. Це кращий спосіб відсвяткувати 60-річчя з моменту створення ляльки Барбі компанією Mattel в 1959 році.

Будинок розташований на схилі пагорба, на території особняка є відкриті тераси, басейн і навіть кінозал. Інтер’єр будинку відрізняється кітчевою і гламурною естетикою Барбі в рожевих тонах, що проявляється в декорі стін і меблів. З вікон відкривається вид на океан і пляж. У будиночку Барбі можуть зупинитися чотири людини. Всього в особняку дві спальні, а також кухня з їдальнею і кабінет.

Читайте также:   Віртуальну сумку Gucci продали дорожче, ніж коштує реальна

У будинку є гардеробна кімната Барбі, де знаходиться тематичний одяг в стилі ляльки за останні 60 років: купальники, шпильки, сумочки, капелюшки і навіть костюм Барбі-космонавтка.

Також гостям пропонується ряд заходів, серед яких фехтування на даху з олімпійським призером Ібтіхадж Мухаммад (вона надихнула творців ляльки на першу Барбі в хіджабі), а також приготування їжі на білосніжній кухні з шеф-кухарем Джиною Кларк-Хелм, з використанням фірмових рожевих приладів.

Сервіс Airbnb передасть отримані кошти на ініціативу The Barbie Dream Gap Project, яка допомагає молодим дівчатам знайти ресурси для здійснення їх мрії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 529

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *