5 брендів сумок, про які вам варто знати

Сумка — аксесуар, що «говорить». Дивлячись на нього, можна дізнатися про захоплення та смак його власниці. Хочете показати оточуючим, що ви дійсно знаєтеся на моді? Тоді вам варто прямо зараз дізнатися про ці 5 нових брендів сумок, які затьмарять класику на зразок Prada або Gucci.

Tara Zadeh
Тара Газанфар з дитинства мала любов до дизайнерських сумочок, тому, подорослішавши, вона заснувала власний бренд під назвою Tara Zadeh. Вона надихається архітектурою Сходу та єгипетською міфологією, використовуючи у своїх роботах виключно геометричні форми. Кожна модель зроблена вручну в іспанському місті Убрик.

Danse Lente
Danse Lente був заснований 2015 року дизайнером Юнгвон Кім. Вона експериментує з пропорціями та фурнітурою, надихаючись роботами Пікассо та Бранкузі. Незвичайні форми доповнюють насичені відтінки оранжевого, синього та рожевого.

Читайте также:   Кадри з рекламної кампанії сонцезахисних окулярів Кім Кардаш'ян

Aesther Ekme
Назва бренду Aesther Ekme, заснованого у 2016 році, у перекладі з кримсько-татарської мови означає «класична сумка на плече». І дійсно, дизайнер Стефані Парк створює елегантні аксесуари, використовуючи гладку шкіру та стримані кольори.

Wandler
Бренд Wandler з’явився у 2017 році, а його засновниця Ельза Вандлер пошила свою першу сумку сама, без викрійки та малюнка. Візитна картка марки — міні-сетчел Hortensia із закругленим низом та вузьким ремінцем: саме ця модель стала популярною у Instagram і принесла популярність бренду.

Nico Giani
Nico Giani був заснований у 2016 році італійським дизайнером Нікколо Джанніні. Він використовує класичні силуети з 50-х та 60-х років, додаючи до них сучасні деталі. У колекціях можна побачити неонові відтінки, які на даний момент займають лідируючу строчку у списку головних трендів сезону.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2734

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *