3 чоловічих образи на «Еммі-2021», які заслуговують вашої пильної уваги

3 чоловічих образи на «Еммі-2021»

На «Еммі-2021» зірка «Попелюшки» Біллі Портер випустив назовні свою внутрішню фею, вийшовши на червону доріжках в монохромному топі з крилами. Про те, що це казка для дорослих, нагадав чорний колір ансамблю і велика кількість блискучих многокаратних діамантів Lorraine Schwartz.

Реге-Жан Пейдж транслював сексі-вайб, який підкорив нас ще під час перегляду «Бріджертонiв». Актор зробив ставку на класику: ідеально скроєний костюм Giorgio Armani з атласними лацканами і шовкової сорочкою і оксамитові лофери замість туфель. Єдиним аксесуаром став годинник Longnies: в середині вересня Пейдж приєднався до бренду як амбасадор.

Джейсон Судейкіс забрав додому цілих дві статуетки «Еммі», проте всіх більше цікавив образ актора, а не його нагороди. Справа в тому, що на сцену зірка «Теда Лассо» піднявся в костюмі, що надзвичайно нагадує той, в якому Кріс Еванс прийшов на «Оскар» в 2019 році. Втім, все швидко встало на свої місця: Судейкіс вибрав вельветовий костюм Tom Ford, Еванс свого часу обрав Salvatore Ferragamo.

Читайте также:   Британські фешн-лідери направили лист Борису Джонсону. Незадоволені умовами роботи

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *