Україна завоювала шість медалей на ЧЄ з художньої гімнастики

Три золота, два срібла і бронзу

У Києві завершився 36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Збірна України завоювала на турнірі шість медалей, три з яких найвищого ґатунку.

Дві золоті медалі наша збірна взяла в командних змаганнях. Одна на рахунку дорослих гімнасток у групових виступах, друга – у тандему юніорок з групою дорослих в загальнокомандному заліку. Ще одну золоту медаль в індивідуальних виступів юніорок у вправі з м’ячем завоювала Поліна Карика. Срібну медаль тут же завоювала Карина Сидорак.

Також дорослі гімнастки в групових вправах з м’ячами завоювали золоті нагороди та срібні медалі у вправах з обручами й булавами.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт відзначив високий рівень проведення чемпіонату.

– Попри усілякі перешкоди, ми гідно провели цей чемпіонат. 115 грацій з 23 країн світу з гордістю представили себе в самому центрі нашої України – в Києві, в Палаці спорту. І це сталося вперше за 16 років! Спасибі, дівчата, за вашу витонченість, а тренерам – за таку гідну підготовку. Ви неперевершені, – підсумував Вадим Гутцайт.