Мессі вперше за 753 матчі отримав червону картку

“Барселона” поступилася у фіналі Суперкубка Іспанії “Атлетіко” і аргентинець зірвався

У фінальному поєдинку Суперкубка Іспанії каталонська “Барселона” в додатковому часі поступилася “Атлетіко” з Більбао (3:2).

“Атлетик” двічі відігравався в основний час після м’ячів Антуана Грізманна, причому другий раз забити вдалося на 90-й хвилині і перевести гру в додатковий час, а на 93-й Іньякі Вільямс забив переможний гол і приніс баскам трофей. Нагадаємо, що в півфіналі “Атлетик” вибив мадридський “Реал”.

На останніх хвилинах поєдинку нападник “синьо-гранатових” Ліонель Мессі отримав пряму червону картку за відмах. Це перше вилучення аргентинця в складі “Барселони”, в складі якої він провів 753 матчі.

До цього він двічі віддалявся, але в іграх за збірну своєї країни – в 2004 році проти Угорщини і в 2019 проти Чилі.