У Відні відбувся благодійний вечір “Тріумф добра”

27 листопада у Grand Hotel Wien благодійний фонд України “МАМА плюс Я” за підтримки компанії FIORI провели благодійний вечір «Тріумф добра».

Метою заходу було об’єднати благодійників у Відні та зібрати кошти на підтримку дітей, що постраждали під час війни та залишаються в Україні. Заради цієї мети в Grand Hotel Wien зібрались майже 170 гостей з України та різних куточків Європи і світу, щоб допомогти і відчути єднання з Україною. 

Завдяки заходу вдалося зібрати €83 840.

Ведучими вечора стали – відомий український телеведучий Анатолій Анатоліч, засновниця благодійного Фонду «МАМА плюс Я» Наталія Сивак та продюсерка Олександра Єна. 

Ведучі вечора Анатолій Анатоліч і Наталія Сивак

Також, співведучою аукціону була фаундер MG VISION CLUB Марися Горобець.

Спеціальні запрошені гості вечора: композитор-віртуоз Євген Хмара та співак Влад Ситнік.

Влад Ситнік

Український піаніст Євген Хмара

Атмосферу вечора створювали: хореограф-постановник і член оргкомітету заходу Олена Шоптенко в супроводі танцівника Ігора Коб’юка, оперна співачка Зоряна Кушплер в супроводі піаністки Донки Ангачевої та віолончелістки Теодори Мітевої, співачка Юліана Прадо в супроводі флейтиста Тараса Гудзеляка, піаніста Антона Вертиполоха та скрипальки Евеліни Подолянчук, співачка Natalie Blacky та арфістка Катерина Голуб, запрошені колективи ARIES Percussion Ensemble (Чехія) та D’atri Ballettakademie (Австрія).

Олена Шоптенко

ARTRAMUS

Окрім виступів, гості мали змогу спостерігати виставку та показ від ARTRAMUS та взяти участь в благодійному аукціоні з унікальними лотами серед яких: прапор полку Азов з підписами героїв, рукавичка з автографом братів Кличко, золота медаль паралімпійської атлетки Оксани Козиної, колекційні вина та ін.

Золота медаль української паралімпійської атлетки Оксани Козиної

Влад Ситнік, Анна Григор’єва

Команда FIORI

Дизайнерка Надя Дзяк, підприємниця Євгенія Дубінська, засновниця фонду Наталія Сивак

Мисткиня Тетяна Рамус, Наталія Сивак, ведучий Анатолій Анатоліч
Читайте также:   Арт-перформанс Руслани «Чорнобиль RE:start»: Те, що трапилося в Чорнобилі 33 роки тому змусило людей у цілому світі замислитися над тим, яку енергію ми використовуємо!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 28

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *