Шоу має продовжуватися: брат Меган Маркл випустить документальний фільм

Цього тижня відбулася прем’єра документального серіалу про Меган Маркл та принца Гаррі — «Гаррі та Меган».

Спочатку нагадаємо, що батько та мати Меган Маркл познайомилися у Голлівуді. Відомо, що 24-річна Дорія Регланд підробляла в одній із телестудій, де 36-річний Томас Маркл працював оператором-постановником. На той момент він уже був у розлученні і мав двох дітей — дочку Саманту та сина Томаса-молодшого.

Томас-молодший виступив на Talk TV, в ефірі він негативно висловився про серіал. “Документальний фільм настільки далекий від істини на різних рівнях, що трохи тривожно. Говорити, що вона не має сім’ї, що не має батька, а Гаррі це підтверджує, просто смішно», — каже він.

Читайте также:   Війна триває: батько Брітні Спірс вимагає від співачки велику суму

Він також сказав, що зараз працює над власним документальним фільмом, щоб очистити репутацію їхньої родини. «Вона просто прибрала всю сім’ю під килим, ніби нас не існує, а потім збрехала, що в неї немає сім’ї, і збрехала, що в неї немає сім’ї, про яку вона завжди мріяла», — каже він. «Ми завжди були тут. Документальний фільм не відповідає дійсності. Саме це спонукало мене працювати з моєю власною виробничою командою і 2023 року випустити свій документальний фільм», – продовжив він.

Саманта також поговорила із видавництвом GB News про картину. “Ешлі (дочка Саманти – Прим. Ред.) брехали, саме моя сестра сказала їй, що вона не може піти на весілля”, – сказала Саманта. «Тому я відчувала, що вона маніпулює моєю дочкою, і це справді сумно, тому що моя дочка, схоже, причаїла образу і відчувала, що я була причиною, через яку вона не змогла прийти на весілля». До речі, сестри практично не спілкувалася з 2008 року, а 2017-го Саманта опублікувала скандальну книгу «Щоденник сестри принцеси-вискочки».

Читайте также:   Тарантіно заявив про завершення карʼєри в кіно

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 25

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *