Саймон Лєваєв заробив 30 тисяч доларів за три дні: «Аферист із Tinder» тепер записує відеопривітання

Новий документальний фільм від Netflix «Аферист із Tinder» став неймовірно популярним лише за місяць. Щоправда, популярність прийшла не авторам проекту, а головному герою – спокусливому шахраю із програми для знайомств. Саймон Лєваєв, який жорстоко обдурив безліч дівчат по всій Європі, все ще перебуває на волі і навіть не намагається ховатися.

Саймон Лєваєв, уроджений Шимон Хайт, зараз намагається ще більше заробити на своїй несподіваній популярності. Він активно пропонує інтерв’ю, планує запустити своє реаліті-шоу, написати книгу, записати подкаст. І навіть на цьому шахрай не збирається зупинятися. Нещодавно Леваєв став записувати відеовітання на спеціальному сервісі. За три дні йому вдалося заробити близько 30 тисяч доларів.

Читайте также:   Українка Софія Єгорова перемогла у міжнародному конкурсі в Македонії та виграла запис пісні на європейській студії (ФОТО)

Саймон Лєваєв народився в Ізраїлі, але вже у віці 15 років переїхав до Нью-Йорка з друзями сім’ї. До речі, вже тоді він займався дрібним шахрайством. У нього був не один підроблений паспорт, Шимон Хают кілька разів змінював своє ім’я та прізвище. Йому майже завжди вдавалося ухилятися від закону. Прізвище Леваєв він запозичив у знаменитого мільярдера, алмазного магната Лева Леваєва. Наразі його офіційні акаунти у додатку для знайомств Tinder та в Instagram заблоковані.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2030

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *