Радісна Новина від Євгена Кота та Наталії Татарінцевої

Пара талановитих хореографів та визнаних зірок українського шоу-бізнесу, Євген Кот та Наталія Татарінцева, здивували своїх прихильників щасливою новиною: на Різдво вони анонсували своє майбутнє батьківство, чекаючи на народження своєї першої дитини.

Пара поділилася неймовірним відео. У ролику Женя та Наталія влаштовують свою “весільну” церемонію, засипаючи в глечик землю, зерно та поливаючи його водою, під супровід народної колискової. Цей ніжний момент супроводжується плачем дитини, зробивши анонс події ще більш емоційним.

“Сьогодні в день Різдва ми ділимося з вами нашою великою радістю і щиро дякуємо всім, хто бажав нам здійснення нашої найголовнішої мрії для нашої родини! Ми чекаємо на тебе, наше Диво”, – підписала Наталія в описі відео.

Зараз, коли Наталія на другому триместрі, вони з нетерпінням очікують приєднання нового члена своєї сім’ї. Пара обіцяє ділитися цією щасливою подією зі своїми шанувальниками, публікуючи багато фотографій та оновлень стосовно своєї найбільшої пригоди.

Справжнє кохання та велике бажання стати батьками перемогли всі труднощі, які супроводжували цю подорож. Євген Кот та Наталія Татарінцева подарували своїй аудиторії частину свого щастя, і тепер разом з ними ми чекаємо народження нового життя, яке безсумнівно принесе ще більше радості та любові.

Ця велика радість також закликає нас не тільки радіти за майбутніх батьків, але й задуматися про труднощі тих дітей, які осиротіли через війну. Подружжя Кот і Татарінцева відзначило, що, можливо, вони усиновлять дитину, яка залишилася без батьків. Це свідчення великої любові та відповідальності перед світом.

Читайте также:   Cécred від Бейонсе: Новинка у світі догляду за волоссям

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 25

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *