На згадку про принцесу Діану: вихід Меган Маркл зворушив користувачів в мережі

вихід Меган Маркл зворушив користувачів в мережі

Напередодні Меган Маркл і принц Гаррі прибули до Нью-Йорк з офіційним візитом. Відзначимо, що це перший спільний вихід герцогів Сассекських після народження дочки Лілібет. Зрозуміло, всі погляди були прикуті тільки до цієї парочки: і якщо одні засудили Маркл за надто дороге вбрання, то інші відзначили, що герцогиня під час свого візиту в Нью-Йорк Меган вирішила вшанувати пам’ять Діани, надихнувшись стилем принцеси.

В один із днів образ Меган Маркл доповнювала сумочка Dior Lady D-lite, яка була названа на честь покійної леді Ді. Герцогиня також приділила велику увагу ще одну деталь. На лівому зап’ясті Меган був годинник Cartier Tank Francaise, які багато років носила принцеса Діана.

Читайте также:   Розклад кінопрем'єр Disney на 2019-2027 роки

Відзначимо, що культова сумочка, яка тоді була відома як модель Chouchou, була подарована Діані першої леді Франції Бернадетт Ширак. Принцеса часто відвідувала офіційні заходи саме з цією сумкою: наприклад, знаменитий вихід на Met Gala в 1996 році. В кінцевому підсумку, модель була перейменована в Lady D.

Нагадаємо, герцоги Сассекськi прибули в Нью-Йорк, щоб відвідати захід Global Citizen. Пара виступила із закликом країн Великої сімки та Євросоюзу пожертвувати мільярд доз вакцини від Covid-19 всім нужденним країнам.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.