Майже півмільйона доларів і 2 роки розглядів: Ніккі Мінаж заплатить за плагіат пісні

Відома американська реп-виконавиця Нікі Мінаж виплатить 450 000 доларів, щоб зупинити судовий процес. В кінці 2018 співачка Трейсі Чапман подала на Мінаж позов за плагіат рядків з пісні «Baby Can I Hold You» 1988 року в треку «Sorry». Жінка обґрунтувала позов тим, що дозволу на використання пісні вона не дала, а сингл все ж з’явився на платформах і звучав на радіо.

Адвокати Нікі Мінаж заявили, що є винятки із закону про авторське право, до того ж офіційно виконавиця так і не випустила трек. Судові розгляди затягнулися до грудня 2020 року. Суперечка між відомими виконавцями закінчився відносно мирно. Федеральний суд Каліфорнії опублікував документ про закриття справи і домовленості сторін. Згідно з ним Нікі Мінаж виплатить Трейсі Чапман 450 000 доларів.

«Як автор пісень і незалежний видавець я відома тим, що захищаю свою роботу. Я ніколи не дозволяла використовувати свої треки для семплів», – розповіла Трейсі після рішення про виплату. Вона також додала, що задоволена результатом справи та зазначила, що виконавці повинні поважати один одного.

Адвокати, як і сама Нікі Мінаж, не погоджуються зі звинуваченнями та заявили, що пішли на поступки тільки з однієї причини: «Судовий розгляд обійшовся б нам дорожче».

Читайте также:   Топ-10 самых сексуальных англичан в Голливуде

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *