Коли відбудеться прем’єра документального серіалу Меган Маркл і принца Гаррі?

Меган Маркл і принц Гаррі повідають свою історію в документальному серіалі від Netflix, прем’єра якого, схоже, відбудеться дуже скоро. За даними People, проект, який, до речі, все ще не має назви, вийде у грудні.

Нагадаємо, у вересні 2020 року було оголошено про багаторічну угоду Маркл і Гаррі з Netflix, яка включає виробництво документальних фільмів, серіалів, художніх фільмів, сценарних шоу і дитячих програм.

Якщо вірити чуткам, цей проект Гаррі та Меган мав бути реаліті-серіалом, але пара зрештою спростувала це у заяві People. «Герцог і герцогиня не беруть участі у жодних реаліті-шоу», – сказав їхній представник.

Як повідомляє People, документальний серіал вийде у грудні. А згідно з Deadline, він вже досить давно мав дебютувати на Netflix, але це було поставлено під сумнів з цілого ряду причин. Видання зазначило, що платформа була у сумнівах після «нападу» колишнього прем’єр-міністра Великобританії Джона Мейджора на п’ятий сезон «Корони». Мейджор, згідно з CNN, назвав його проекцію в драмі від Netflix «руйнівним та зловмисним вигадкою». “Netflix були вражені і вирішили відкласти документальний серіал”, – сказало джерело Deadline. Однак тепер, схоже, вийде проект, як і планувалося.

Читайте также:   Дизайнеру Вірі Вонг - 70 років. В це важко повірити!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1435

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *