Кейт Уінслет стала новим глобальним амбасадора L’Oréal Paris

Кейт Уінслет новий глобальний амбасадора L'Oréal Paris

Британська актриса Кейт Уінслет призначена новим глобальним амбасадора марки L’Oréal Paris. Вона приєднається до інших представницям бренду – співачки Селін Діон, актрисам Ель Фаннінг і Джейн Фонда, а також до моделей Лії Кебеде і Су Джу Пак.

“Завдяки своєму таланту поширювати історії жінок і підтримувати тих, хто позбавлений голосу, Кейт Уінслет розділяє нашу причину перебування в L’Oréal Paris – допомогти жінкам усвідомити свою цінність, оспівати свою красу і зважитися бути самими собою,” – каже президент L’Oréal Paris, Дельфін Вiг’є-Ховасс.

Представники компанії також нагадали про недавню ситуацію, що сталася з Уінслет. Під час зйомок детективного міні-серіалу «Мейр з Істтауна» актриса заборонила режисерові Крейгу Зобель прибирати з кадру її опуклий живіт. Крім того, Кейт зажадала фотографів залишити її зморшки на афіші. Таким жестом актриса хотіла показати, що вона – звичайна жінка середніх років, без ретуші та корекції.

Читайте также:   Бренд Halston випустить капсульну колекцію за мотивами серіалу від Netflix

“Знадобилося багато зусиль, щоб досягти точки, в якій я не вибачаюся за те, ким я є, в якій я приймаю свої недоліки. Я рада приєднатися до сестринства L’Oréal Paris, щоб сказати: потрібна мужність і сила, щоб повірити, що ви гідні цього,” – зазначила актриса в офіційній заяві.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *