Андрій Бурлуцький про третій сезону шоу «Від пацанки до панянки»

Андрій Бурлуцький

21 лютого на «Новому каналі» стартував третій сезон популярного реаліті-шоу «Від пацанки до панянки». Заступник директора «Школи леді» Андрій Бурлуцький погодився розповісти читачам «Деньги плюс» про те, як проходять зйомки третього сезону.

Андрію, поділіться, будь ласка, враженнями щодо третього сезону шоу «Від пацанки до панянки».

У третьому сезоні шоу «Від пацанки до панянки» багато всього нового: викладацький склад, дівчата, помінялися навіть педагогічні принципи. Як мені здається, експеримент вдався – на глядачів чекає абсолютно захоплююче видовище.

Вразили мене, першою чергою, дуже цікаві завдання та випробування для дівчат. Створювалися неймовірні, екстремальні ситуації, спрямовані на те, щоб навчитися й отримати певний досвід. Були й виїзди за кордон, куди я відвозив дівчат особисто. Усі учасниці перший раз у житті побували в аеропорту, вперше опинилися так далеко від України. Емоції та враження були незабутніми, тому що дівчата вирвалися зі свого маленького світу, зі своєї зони комфорту. Вони побачили, що можна жити по-іншому, що світ різноманітний. Вони отримали приголомшливі майстер-класи, побували в Національній опері України, в театрах, зрештою, самі ставили мюзикл, грали на сцені. Усе це було вперше і захоплююче.

За яким принципом вибиралися майбутні учасниці шоу на кастингу?

Це був відкритий конкурс: будь-яка дівчина могла залишити заявку на сайті «Нового каналу» і приїхати на кастинг. Ми отримали неймовірну кількість заявок на участь. Вибиралися цікаві, харизматичні типажі, захоплюючі долі. Кожна з учасниць має певний набір життєвих важких обставин. Вони цікаві для проекту, цікаві глядачам. Це соціальний зріз нашого суспільства.

Безумовно, великий привілей на кастингу мали дівчата, що показують і доводять свою високу мотивацію до змін. Вони хотіли цих змін, мріяли про них. Ми брали тільки тих, хто готовий працювати, тому що всередині проекту знаходитися було шалено складно всій знімальній групі, але найважче доводилося дівчатам – в них відбувалися глибинні зміни, але трансформація була надзвичайно корисна.

Читайте также:   Cartier стали головним спонсором Венеціанського кінофестивалю

Коли дівчата приїхали в Школу, перші тижні нічого крім бійок і лайки ми не бачили – все це є в проекті. Але на фіналі це були інші очі, милі особи, привітні, усміхнені, щасливі і задоволені дівчата. У цьому є і заслуга викладачів, але в першу чергу – це їх робота над собою. Ми вирвали їх зі звичного середовища проживання, і вже в першій серії було видно, наскільки величезну роботу їм належить здійснити.

Третій сезон заявлений як більш прогресивний і сучасний. Які програми будуть вивчати дівчата в Школі?

У Школі оновився викладацький склад, дівчата вивчали менеджмент, економічні основи бізнесу. До них приходили відомі блогери, показували, як вести власну сторінку в соціальних мережах, як залучити передплатників в Інстаграмі. І дівчата з успіхом це робили: вони могли підійти на вулиці і взяти інтерв’ю у незнайомої людини, зробити з ним відеоблог.

У цьому сезоні у вас більш відповідальна роль – заступник директора. А які ще предмети ви викладали?

У мене були предмети, пов’язані з мистецтвом мови, уроки з грамотності, техніки мови, дихання і голосу, також я робив постановки завдань. Я пропонував дівчатам різні випробування в екзотичній країні, це був тиждень милосердя, який спричинив глибинні зміни в їх душах, у їх відношенні до світу і до себе. Це була моя відповідальна місія. Також під час «розбору польотів» ми з колегами аналізували минулий тиждень і вирішували, хто гідний залишитися, а хто покине нас. Було дуже важко прощатися, адже ми познайомилися з долями дівчат, їх життям. У нас були дебати, суперечки, жорстка аргументація. Це було болісно, ​​хотілося дати шанс кожній. У підсумку все склалося правильно, і перемогла найдостойніша.

Читайте также:   Розлучення року: як поділять майно Кім Кардаш'ян і Каньє Уест

Яка ймовірність того, що ваші вихованки повернуться до колишнього способу життя?

Імовірність дуже маленька, тому що дівчата побачили інше життя. Вони і прийшли на проект з заявкою, що попереднє життя для них дискомфортне, вони не хотіли в нього повертатися. На проекті дівчата отримали такий карт-бланш, що не використати його було просто неможливо. Коли вся країна дивиться на тебе, дуже важливо не упустити момент і докорінно змінити свою долю.

Однозначно, учасниці третього сезону дуже сильні, вони вміли дивувати, вражали своїм інтелектуальним розвитком, начитаністю. Задавали дуже конкретні питання, над якими доводилося ламати голову. У проекті все неоднозначно, дівчата усі різні, і кожна знайде своє місце в цьому світі. Але воно вже ніколи не буде колишнім.

З якими складнощами ви зіткнулися на проекті?

Технічно це дуже складний проект, тому що це формат реаліті. Коли глядач дивиться шоу, йому не видно закулісне життя. А зйомка може починатися о 6-ій ранку – це значить, що педагога забирають в 4:40. Церемонія прощання закінчувалася о другій ночі. Іноді дівчата спали всього по 3 години, тому що у них дуже рано починалися зйомки, а дівчата ще писали «синхрони», якщо підходила їх черга запису своїх вражень про день. У такому режимі хронічного недосипу і стресу 3 місяці без вихідних – це найскладніше. Важким був момент виїзду на локації – раптом що щось піде не так, хтось може травмуватися.

Читайте также:   СЕРГЕЙ МИРОНЕНКО ВЫПУСТИЛ СКАНДАЛЬНУЮ ПЕСНЮ В ПРЕДДВЕРИИ СОЛЬНОГО КОНЦЕРТА В ОДЕССЕ

Складність психологічна полягала у стані дівчат, тому що вони бували пригнічені, хотіли зійти з дистанції і кинути проект. І тут доводилося бути психологом – говорити, пояснювати, знімати стрес. Але я думаю, що користь від проекту, його динаміка та інтерес незрівнянно більші, це компенсує всі технічні, тимчасові та емоційні складності.

Коли ти бачиш сльози, непідробні емоції, стає зрозуміло, наскільки важливий шанс, який вони отримали. Адже учасниці були обрані з багатьох тисяч бажаючих змінити своє життя.

Як вам працювалося з Ольгою Фреймут?

Чудово. Оля підкорила всіх на майданчику своєю появою. Я пам’ятаю, у день, коли ми почали зйомки, стояла неймовірна спека, понад 40 градусів. Ми були в гримі, в костюмах. Грим тече, його треба коригувати кожні 5 хвилин, а то й 3. Оля, яка нещодавно народила дитину, вразила мене своїми самопожертвою і самовідданістю. Адже я розумів, що їй важко стільки годин вистояти на ногах, складно бути в знімальному процесі. Але вона, як кішка, ускочила в кадр, і в емоційному сенсі її появу я пам’ятаю до сих пір. Коли ми всі були втомлені, знесилені після 12-годинного знімального дня, Оля раптом каже:

«Якщо треба, я можу спати в гримі, ви мене розбудіть, і я ввійду в кадр».

Оля має колосальний досвід роботи на телебаченні. Вона сама зробила себе, і є прикладом для багатьох!

Новий сезон реаліті-шоу обіцяє бути дуже захоплюючим! Я, Ірина Дюденко та Ольга Фреймут з ​​нетерпінням чекаємо зустрічі з вами в ефірі! А якщо ви щось пропустили, то завжди можете подивитися повтор на ютубі, підписавшись на сторінку «Нового каналу». До зустрічі в ефірі і відважуйтесь міняти життя на краще!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1308

Напишите комментарий

Your email address will not be published.