Джоан Роулінг отримала погрози вбивством за підтримку письменника Салмана Рушді

На адресу автора книг про Гаррі Поттера Джоан К. Роулінг надійшли погрози вбивством через те, що вона висловила слова підтримки письменнику Салманові Рушді. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Рушді – британський письменник індійського походження. Його роман 1988 року «Сатанинські вірші» був різко розкритикований мусульманським суспільством, а сам автор був заочно засуджений до страти в Ірані, за його вбивство також було оголошено нагороду. 12 серпня на Рушді під час лекції в Нью-Йорку напав виходець з Лівану, завдавши кількох серйозних ножових поранень.

Роулінг побажала Рушді одужання у пості у твіттері, у відповідь невідомий написав, що вона буде наступною. Поліція розпочала розгляд за цим фактом. Компанія Warner Bros. Discovery засудила погрози на адресу письменниці.

Читайте также:   Макдорманд вила зі сцени, а Хопкінс проспав перемогу: чим запам'ятався «Оскар-2021»

Раніше Роулінг травили через її висловлювання у твіттері, де вона поіронізувала на тему формулювання «люди, які менструюють». Письменниця заявила, що раніше для цього використовувалося слово «жінка». Трансгендери та їхні захисники заявили, що у сучасному світі такі формулювання образливі для багатьох людей.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *