“Це більше не моя історія. Це наша історія”: Том Холланд та Зендея вперше офіційно підтвердили свій роман

Зендея та Том Холланд підтвердили свій роман.

«Один із недоліків нашої слави в тому, що конфіденційність більше не перебуває під нашим контролем, і момент, який відбувається між двома людьми, котрі дуже люблять один одного, тепер є моментом, яким ділиться весь світ». Також він поділився тим, що пара «відчуває себе позбавленою особистого життя».

Нещодавно всі заголовки блищали фотографіями Тома Холланда і Зендеї, що цілуються в Лос-Анджелесі. Актор поділився, що йому це було дуже неприємно, адже інші молоді та закохані можуть наодинці насолоджуватися чудовим моментом, а вони просто не мають такої можливості. Том зізнається – він завжди намагався приховати своє особисте життя.

Читайте также:   Rihanna перемогла в номінації "Зірка як модель" за версією сайту Models.com

Незабаром Холланд вирушає у світовий прес-тур і він розуміє, що на нього чекає величезна кількість питань про особисте життя. Тому зараз актор заявляє: «Це не та розмова, яку я можу вести без неї», — каже Том. «Ти знаєш, я надто поважаю її, щоби сказати… Це не моя історія. Це наша історія. І ми поговоримо про те, що це таке, коли будемо готові поговорити разом».

Зендая теж не залишилася осторонь і дала свій коментар. «Це було досить дивно, заплутано та агресивно. Я думаю, що любити когось це святе і особливе, і ми хотіли б насолоджуватися цим лише вдвох».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *