БІЛИК VS ВАЙКУЛЕ: освідчення в коханні

Артистки зустрілися на фестивалі LAIMA RENDEZVOUS ODESA

В Одесі, в Літньому театрі “Морвокзал” стартував фестиваль Лайми Вайкуле “Рандеву”, який в цьому році вперше за п’ять років, окрім Юрмали, проходить і в українському місті. Триватиме подія до 10 серпня.
Сцену організатори готували кілька днів. Лайма, як господиня “Рандеву”, прилетіла до Одеси з української столиці за добу до концерту і вже з самого ранку була на майданчику. З усіх зіркових гостей увагу до себе в перший день фестивалю привернула Ірина Білик.
Вона вийшла на сцену в екстравагантному образі – високих ботфортах і чорному кашкеті: “Я хочу зізнатися в любові… до Лайми. Лайма, я тебе дуже, дуже люблю і хочу, щоб цей фестиваль в Одесі став традиційним”.

Читайте также:   Навсегда вместе? Анна Добрыднева и AVIATOR презентуют совместный трек 

Вайкуле таким визнанням була вражена. За лаштунками здивувалася ще більше, коли Ірина Білик прийшла до неї в гримерку з сюрпризом. Ірина подарувала латвійської колезі авторський капелюшок, який Лайма тут же наділа.
Нагадаємо, на сцені фестивалю LAIMA RENDEZVOUS виступлять понад 30 виконавців, серед яких – Ірина Білик, Alekseev, Kazka, Tomas N’evergreen, Настя Каменських, Jerry Heil, Арсен Мірзоян, Ніно Катамадзе, Вахтанг Кікабідзе, Олександр Малінін і багато інших. Як уточнили організатори фестивалю “Квартал-Концерт” і Студія “Квартал 95”, переговори велися також з Софією Ротару. Артистка пообіцяла приєднатися до фестивалю в наступному році.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 3

Напишите комментарий

Your email address will not be published.