Бейонсе зіткнулася з критикою через жовтий діамант Tiffany & Co

Бейонсе зіткнулася з критикою

Бейонсе зіткнулася з критикою після того, як приміряла жовтий діамант Tiffany & Co в новій кампанії бренду. Користувачі соцмереж вважають, що цей дорогоцінний камінь є символом британського колоніалізму в Африці.

За даними The Times, жовтий діамант був здобутий в південноафриканській шахті Кімберлі в 1877 році і проданий співзасновник Tiffany & Co Чарльзу Льюїсу Тіффані. Через це деякі користувачі соцмереж побачили в камені символ британського колоніалізму в Африці. Вони розкритикували Бейонсе за те, що вона одягла діамант, назвавши її дії однією з форм блеквошінга. За співачку заступилася її мати, Тіна Ноулз, і фанати, які вказували в соцмережах на те, що ні Леді Гага, ні Одрі Хепберн, які також раніше одягали цей камінь, не стикалися з подібними звинуваченнями.

Читайте также:   Усы Супермена обойдутся Warner Bros в $25 миллионов

Бейонсе і Jay Z недавно стали новими обличчями Tiffany & Co і взяли участь в новій рекламній кампанії бренду. Для зйомок співачка приміряла знаменитий 128,54-каратний жовтий діамант. Вона стала четвертою за рахунком людиною і першою темношкірою жінкою, хто коли-небудь носив цей дорогоцінний камінь. Щоб відзначити подію, Tiffany & Co обіцяли пожертвувати $2 млн на стипендії в коледжі і університети, в яких історично вчилися тільки темношкірі люди.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *