Alyosha & Vlad Darwin презентують новий спільний сингл «Пірнай» (ФОТО + ВІДЕО)

Дует Alyosha & Vlad Darwin, який 7 років тому підкорив усю Україну піснею «Ти найкраща», повертається із новим чуттєвим синглом.

Після тривалої перерви союз співачки і композитора отримав друге дихання – вони презентують пісню та кліп «Пірнай». Творчий тандем приготував для своїх прихильників справжню музичну сповідь.

Vlad Darwin: «Любов – це не швидкоплинна пристрасть, а довгий і тернистий шлях, на якому партнерам все ж важливо навчитися захоплюватися один одним навіть у найскрутніші моменти. Я дуже задоволений результатом студійної роботи. Alyosha не просто талановито передала сенс композиції, але і збагатила її фарбами власних переживань. Її майстерний вокал надихав усю команду».

Над записом синглу «Пірнай» працював колектив з 10 музикантів на чолі із саундпродюсерами Андрієм Тропешко і Олександром Садовцем.

Читайте также:   “Жизнь Эризтины”: в киноистории от “Амиллидиус” главную роль сыграют руки

Екранізувати музичну композицію артисти запропонували режисерові Інні Грабар, що вже не раз співпрацювала із Alyosha. Та на цей раз у відеокліпі прихильники співачки не побачать притаманні Alyosha запал та експресивність. Виконавиця постане перед глядачами в ніжному і витонченому образі Музи. В свою чергу автор і композитор Vlad Darwin з’являється у кадрі серед просторої фантастичної зали за роялем.

Alyosha: «Зйомки були дуже цікавими: локація, історія, образ і авжеж магія, яка вийшла в результаті. Я дуже задоволена тим, як гармонійно поєдналися пісня і відео! Маю надію, що кліп сподобається усім, хто його побачить. Тому що з найпершого звуку в пісні, з найпершого кадру у відео, помітно результат кропіткої праці великої команди. Дякую Владу за те, що об’єднує в одній справі багатьох професіоналів заради справжньої музики, яка нікого не залишить байдужим до всього, що властиво переживати людині».

Читайте также:   Святослав Вакарчук розповів про взаємодію з українськими топ-чиновниками

За словами режисера Інни Грабар, відеоробота «Пірнай» присвячена пошуку гармонії після болючого життєвого досвіду: «Кожен із нас має «стару сукню» – моменти минулого, які хотілося б забути, змінити. Та щоразу, коли ми починаємо писати «нову історію» свого життя, одягаємо «нову сукню», то розуміємо: минуле завжди буде поруч, в серці. Все, що нам залишається – закохатися в нього і бути вдячним за кожну «стару сукню»!

Кліп «Пірнай» став лише першою ластівкою для оновленого проекту Alyosha & Vlad Darwin. Артисти заінтригували інформацією про те, що незабаром від них можна очікувати вихід дуетного альбому, а також спільну концертну програму.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.