75-й Каннський Кінофестиваль: у єдності з Україною

Ювілейний 75-й Міжнародний Каннський кінофестиваль, найзначніший форум такого роду в Європі та один із найважливіших у світі, стартував 17 травня на Лазурному березі і тривав до 28 травня. 2020 року його скасували через пандемію коронавірусу, 2021-го він пройшов у скороченому форматі.  Нинішнього року він проходив у звичайному режимі, але в незвичайних умовах – на тлі страшної війни у ​​центрі Європи.

У Каннах відбулася прем’єра двох українських фільмів: документального фільму Сергія Лозниці “Природна історія руйнування” про бомбардування німецьких міст у роки Другої світової війни та фільму “Бачення метелика” режисера Максима Наконечного.

Загалом 20 фільмів змагалися в офіційній конкурсній програмі.  Серед їхніх творців чимало тих, хто вже брав участь у Каннському кінофестивалі, а дехто навіть удостоєний “Золотої пальмової гілки” – головної нагороди цього кіноогляду.  Наприклад, канадський кінорежисер, сценарист і актор Девід Кроненберг, один із найбільших представників американського незалежного кіно, який є двічі призером Канського фестивалю і навіть очолював свого часу його журі, приїхав на Лазурний берег із картиною “Злочини майбутнього”.  У головних ролях знялися Леа Сейду, Вігго Мортенсен та Крістен Стюарт.

Українська модель, телеведуча, бізнес-вумен та володарка українсько-французького Міжнародного ордена Наталія Жир також відвідала Каннський Кінофестиваль, де висловила свою солідарність Україні та попросила всіх підтримувати український народ.

Читайте также:   Cécred від Бейонсе: Новинка у світі догляду за волоссям

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2197

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *