Велкам ту Середньовіччя

Велкам ту Середньовіччя

Середньовічна корчма «У короля Брабантского» – це один з найстаріших празьких трактирів, який був відкритий ще у 1375 році. Він оповитий безліччю легенд і таємниць. Ходять плітки, що колись сюди полюбляли заходити місцеві алхіміки, Моцарт, кат Мидларж, відомий письменник Ярослав Гашек і шарлатани всіх мастей. Завдяки такій різноманітній публіці, у трактирі вдалося створити неповторну атмосферу свободи, яка збереглася і до наших днів.

У корчмі є кілька невеликих залів, деякі з яких розташовані в підвалах – підземних лабіринтах. На стінах ви побачите черепа та знаряддя для тортур, а з освітлення – тільки старовинні канделябри. Вікон ніде не має, на стінах висять шкури тварин і ланцюги. Замість стільців вас чекають довгі дерев’яні лавки. Артисти і офіціантки корчми вбрані в середньовічні костюми, і буквально з порога закладу ви переноситесь в минуле.

Читайте также:   Ресторан «The Bedford» - погружение в Чикаго 30-х годов

Але головна фішка “Короля” в дивовижному середньовічному шоу з музикою, під час якого ви можете побачити фехтувальників, фокусників, жонглерів, піратів, а також насолодитися фаєр-шоу під кінець вечора. Програма дуже захоплює, тож нудьгувати вам не доведеться. Також, якщо захочете, ви самі можете взяти участь у шоу.

Ще додайте до цього найсмачніші чеські страви, які приготовані на вогні, і, звичайно, справжнє празьке пиво. Ціни там дуже демократичні, як для Чехії, тож відмовляти собі не доведеться.

Читайте також: JOBEN BISTRO — ПОРТАЛ ДО СВІТУ СТІМПАНКУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5779

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *