У Франції зірку Michelin вперше отримав веганський ресторан

Заклад відзначили також за екологічні методи роботи

Розташований неподалік від Бордо ресторан ONA, назва якого розшифровується як Origine Non Animale (“нетваринного походження”), отримав зірку Michelin. Це перший веганський заклад у Франції, який увійшов у впливовий рейтинг. Про це повідомляє The Guardian.

Також ресторану присудили “Зелену зірку” за методи роботи, які сприяють збереженню навколишнього середовища. Шеф-кухар і власниця закладу Клер Валле не очікувала такої уваги ресторанних критиків. “Мене наче поїзд збив”, – не стримувала емоцій Клер.

В меню ресторану є 7 страв для гурманів веганської кухні. Позиції відрізняються незвичайними поєднаннями – сосни, підберезників, саке, селери, бобів тонка з бурштиновим елем. Правда, зараз ONA закритий через карантинні обмеження в країні.

Валле зізналася, що часто ставила собі питання, чи достатньо хороший її ресторан, адже “приготування страв на основі овочів – це складне й інноваційне заняття”. Але з упевненістю додала, що найголовніше – отримувати від цього задоволення.

На цей час на сайті Michelin всього 48 ресторанів з вегетаріанською позначкою. Найбільше таких закладів знаходиться в США і Китаї.

Всього в путівник по ресторанах Франції 2021 року, який презентували на другому поверсі Ейфелевої вежі, увійшли 638 ​​закладів, 57 з яких представлені вперше. Одну зірку отримали 54 ресторани, в тому числі MoSuke, Le Trente-Trois, Gaya par Pierre Gagnaire, Pantagruel, Oxte, Shabour розташовані в Парижі та Ochre в Рюей-Мальмезон, що отримали нагороду вперше.

Читайте также:   Ресторан в США розсадить за столами манекени, щоб гості дотримувалися дистанції

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.