The Smokehouse Room: «космічний» ресторан у самому серці Нью-Делі

Архітектурна студія Busride Design створила, в прямому сенсі,  «космічний» інтер’єр. Всі деталі оригінального приміщення виконувалися дизайнерами вручну. Так само не залишає байдужим прекрасний вид з вікон ресторану на Нью-Делі.

Елегантна спокійна атмосфера являє собою драматичну сцену з тонким органічним підтекстом. Кожен елемент декору ручної роботи, від внутрішніх перегородок і крісел, до віконних рам. Курильня розділена на 3 різних приміщення, що плавно преходять одне в одне. Дизайнерами зроблена спроба створити органічно зростаючий психоделічний ландшафт, який тане в різних областях.

Стінові панелі призначені для відображення довгих плавних ліній, що натякають на текстуру і форму гриба, який надихаі майстрів на створення цього “космосу”.

Дегустаційний зал невеликий, всього на 40 місць, наповнений спокоєм для комфортного прийняття їжі. Проте коктейль-бар просто вражає вибором кольорів. Перетворення чистого білого простору в яскраво забарвлений створює світлову картину, що нагадує галюцинацію. Ті ж зміни кольору відображаються в коктейлях, пропонованих відвідувачам. Форма розплавленого дизайну проглядається в приміщеннях.

Читайте также:   Bob’s Lobster: изысканная кухня в лондонском фудтраке

Ідея спрямована на гнучкість ексцентричних сидінь, включаючи курганообразние барні стільці, грибоподібні столи і органічні лінії диванів. В The Smokehouse Room створена атмосфера повного занурення в аудіовізуальну середу, що призначена для отримання відвідувачами нових відчуттів. Ресторан використовує прогресивний звук систем EDM, щоб реалізувати простір, яке дихає і живе, розвиваючи клубну культуру в столиці Індії.

Читайте також: ITHAA UNDERSEA RESTAURANT — ПОДВОДНАЯ ЖЕМЧУЖИНА МАЛЬДИВ

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *