Ресторан The Rock: чорна перлина посеред Індійського океану

Один з найбільш незвичайних і відомих ресторанів світу The Rock, або просто “Скеля”, знаходиться неподалік від Мічамві на узбережжі Занзібару.

Колись в цьому невеликому будиночку на скелі прямо посеред Індійського океану розташовувався простий рибальський пост. Тут можна не тільки чудово пообідати або повечеряти морськими делікатесами, а й насолодитися тишею і спокоєм.

З берега ресторан здається досить маленьким, але це тільки обман зору, основна його частина розташовується зі сторони безкрайнього океану.

Крім основного залу гості ресторану можуть вибрати затишний столик на просторій терасі, звідки відкривається приголомшливий вид на океан. Звичайно, розташування ресторану в основному і визначає кухню: це величезні креветки, омари, лобстери, кальмари, восьминоги та інші океанські мешканці. Щойно з води до вашого столу.

Читайте также:   Ресторан Forbes Island в Сан-Франциско

Є й місцеві делікатеси, наприклад, сира яловичина з рибою і соусом.

Однак, незважаючи на небагатий інтер’єр ( чого не скажеш про краєвиди), ресторан ніяк не можна віднести до дешевих. Місцеві ресторатори справедливо вважають, що якість та ексклюзивність варті хороших грошей! До того ж ресторан настільки популярний, що бронювати столики рекомендується заздалегідь.

Треба зауважити, що незвичайний не тільки сам ресторан, але дорога до нього.

Шлях до The Rock – непростий, але досить приємний, під час відливу можна дійти пішки по мокрому піску, а ось під час припливу доведеться звертатися за допомогою до місцевих рибалок, які із задоволенням за невелику плату доставлять вас прямо до входу.

Читайте также:   Самые красивые рестораны в мире - ТОП-10

Читайте також: NAHA HARBOUR DINER: ДИВОВИЖНИЙ РЕСТОРАН НА ВЕРХІВЦІ ДЕРЕВА, ЯПОНІЯ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *