Matchmaker Café — кафе, яке об’єднує серця

На площі біля готелю Andaz Wall Street знаходиться кафе побачень Matchmaker Café. Тут можна замовити відмінну каву від Brooklyn Roasting Company у баристи, а також погортати на планшеті господині закладу фотографії можливих кандидатів для романтичних відносин.

Matchmaker Café відкрила Ненсі Слотнік, власниця однойменного сайту знайомств. «Ми такі раді, що тепер у людей буде місце для зустрічей, – каже Слотнік. – Ми хочемо допомогти нашим клієнтам посилити інтуїтивне розуміння один одного, і, може бути, зовсім трішечки їм допомогти».

Коли бариста приймає замовлення, він або вона обов’язково цікавиться, чи перебуває клієнт у відносинах. «У нас тут величезний знак «Кафе побачень», тому найчастіше люди самі запитують нас про знайомства. Іноді ми заводимо розмову першими, – говорить Слотнік. – Наше головне завдання – налагодити контакт між місцевими жителями, влаштувати їм зустріч оффлайн, нехай навіть на 20-хвилинний брейк на каву».

Читайте также:   Ресторан Grotta Palazzese — соленое дыхание Адриатического моря

Якщо клієнт вільний і знаходиться в пошуку, Слотнік фотографує його, розпитує про особисте життя і вносить в базу даних вільних мешканців Нью-Йорка. Будь-який бажаючий може перегорнути фотографії прямо на планшеті Слотнік і вибрати пару кандидатур для побачення. А господиня організує все інше.

Matchmaker Café – це продовження Drip Café, яке в 1999 році Слотнік відкрила на Верхньому Вест-Сайді. За 9 років роботи закладу в цих стінах утворилося безліч пар. Відвідувачі гортали папки з рукописними анкетами, а Слотнік у цей час домовлялася про побачення.

Читайте також: РЕСТОРАН «NOT GUILTY», ЦЮРІХ — МІСЦЕ, ДЕ МОЖНА ВІДЧУТИ СЕБЕ «ЯК В РАЮ»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *