Здоров’я: хірург – Олексій Орлов

Олексій Орлов

Олексій Орлов – хірург, головний лікарь, директор медичного центру «Клініцист», громадський діяч.

Олексій Олександрович Орлов у 2009 році закінчив Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця.
Спеціалізацію з проктології отримав у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
Спеціалізацію з організації і управління охороною здоров’я отримав у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
Отримує спеціалізацію за напрямком Публічне управління у сфері охорони здоровя в Національній академії державного управління при Президентові України

Володіє оперативною технікою у відділах: загальна хірургія, абдомінальна хірургія, проктологія, гнійна хірургія, хірургічні ускладнення діабету, лікування діабетичної стопи.
Володіє глибокими знаннями і вміннями у відкритій хірургії та лапароскопічній хірургії. Широко застосовує малоінвазивні оперативні втручання (хірургія одного дня).
Регулярно проходить тематичне удосконалення та підвищує лікарську категорію в провідних академіях і навчальних центрах України. Завжди знаходиться в курсі усіх нових методів лікування в хірургії завдяки відвідуванню зарубіжних і вітчизняних симпозіумів, з’їздів, конференцій та майстер-класів.

Ми поговорили про плюси і мінуси нової медичної реформи, про специфіку менеджменту в приватних клініках, про найактуальніші проблеми в сфері здоров’я, а також про напрямки в хірургії. Шукайте інтерв’ю у новому номері журналу “Деньги Плюс”.

Читайте также:   Шоколадний стартап готується підкорювати світ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 178

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *