У Судані почалися вуличні протести через держпереворот

У Судані почалися вуличні протести через держпереворот

У столиці Судану Хартумі місцеві жителі вийшли на демонстрації на тлі спроби держперевороту з боку військових. Прем’єр-міністр Судану Абдала Хамдок – один із затриманих армією політиків – закликав громадян виходити на вуличні протести.

Міністерство інформації Судану опублікувало дані про затримання міністрів, зокрема, повідомляється, що військові відвезли їх в невідомому напрямку. Раніше в той же день стало відомо, що озброєні люди оточили будинок прем’єр-міністра Судану Хамдука. Крім нього, були затримані чотири міністри – зв’язку, інформації, фінансів і промисловості, а також губернатор Хартума Айман Німра і представник Суверенного ради Мухаммед аль-Факи.

У 2019 року в Судані стався військовий переворот, в ході якого був повалений президент Омара аль-Башира. У країні сформувалося дві гілки влади: військова, представлена головою Суверенного ради Абдель Фаттаха аль-Бурханом, і громадянська, представлена прем’єром Абдаллою Хамдуком. Сторони домовилися, що до листопада 2021 року в країні буде діяти перехідний період. Прем’єр Судану Хамдок закликав громадян виходити на вуличні протести через держпереворот.

Читайте также:   Молодша дочка короля Бельгії прийшла на перші уроки в школу в вишиванці

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.