У Німеччині Крамп-Карренбауер відмовилася стати наступним канцлером

Лідер Християнсько-демократичного союзу зібралася піти з поста

Лідер керівного в Німеччині Християнсько-демократичного союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер оголосила, що не претендуватиме на пост канцлера в майбутньому. Як повідомляє Tagesschau, про це політик заявила 10 лютого на засіданні президії ХДС.

Більш того, Крамп-Карренбауер заявила про що піде з поста голови партії. Політик має намір організувати процес висунення кандидата в канцлери влітку, й тільки після цього відмовитися від крісла голови партії.

Лідер ХДС також розповіла про “неврегульовані відносини” між частинами партії та ультраправою “Альтернативою для Німеччини” та лівими. І додала, що вона була “категорично проти” співпраці з цими політичними силами.

Читайте также:   Пентагон почне масові перевірки власників "Green Card"

За даними spiegel, Ангела Меркель подякувала голові ХДС і попросила, щоб Крамп-Карренбауер залишилася міністром. Голова ХДС очолює міністерство оборони.

Крамп-Карренбауер змінила Меркель на посту голови ХДС в грудні 2018 року. Напруга між двома високопоставленими чиновницями ускладнилися після того, як Аннегрет скликала на 2 червня партійну конференцію, на яку не запросила Ангелу Меркель. Канцлера обурила поведінка наступниці.

Аннегрет Крамп-Карренбауер – німецький політик, голова Християнсько-демократичного союзу. З серпня 2011 року по лютий обіймала посаду прем’єр-міністра землі Саар, з червня 2011 року була головою земельного відділення Християнсько-демократичного союзу в Саарі. З 26 лютого по 7 грудня 2018 року обіймала посаду генерального секретаря ХДС. 7 грудня 2018 року було обрано головою ХДС. З 17 липня 2019 року є також міністром оборони Німеччини.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *