У нас більше немає часу: Зеленський озвучив головні завдання

У понеділок, 2 вересня, в Офісі Президента України Володимира Зеленського пройшла зустріч глави держави з керівництвом правоохоронних органів і Верховної Ради, а також новопризначеними міністрами.

Під час зустрічі український гарант озвучив основні завдання, які стоятимуть перед народними обранцями, та озвучив імена відповідальних за їх виконання. Зокрема за розробку законопроектів відповідатимуть премʼєр-міністр України Олексій Гончарук та профільні міністри, а за їх схвалення — спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, голови профільних комітетів і голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

Серед завдань, які Зеленський поставив перед можновладцями, є реформа ринку землі, підготовка до масштабної приватизації, легалізація грального бізнесу та видобутку бурштину, створення умов для проведення електронних виборів і перепису, а також дешеві кредити.

Читайте также:   Влада Польщі запустила рекламу життя в Освенцимі

«Зараз ми маємо уряд, який налаштований на роботу, більшість у Верховній Раді та політичну волю президента. Проте ми не маємо часу — люди не будуть довго чекати на зміни», – підсумував Зеленський.

За словами голови Кабінету міністрів Гончарука, він до кінця місяця відзвітує перед парламентом про те, як саме Кабмін планує втілювати в життя усі озвучені цілі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *