Трамп проти того, що “Оскар” віддали “Паразитам”

Жартують, що він не зміг прочитати субтитри

Дональд Трамп незадоволений тим, що Американська кіноакадемія присудила “Оскар” за кращий фільм трагікомедії “Паразити” південнокорейського режисера Пон Чжун Хо. Про це президент США заявив під час виступу перед своїми прихильниками на мітингу в Колорадо, пише The Guardian.

Відео з відповідним фрагментом звернення Трампа виклала в твіттері редактор новин BuzzFeed Клаудіа Корнер. “Переможцем став фільм з Південної Кореї. Якого біса? У нас повно торгових проблем з Південною Кореєю. Ви вважаєте нормальним віддавати їй ще й “Оскар” за кращий фільм? Я не знаю. Поверніть нам “Віднесених вітром”, будь ласка, “Бульвар Сансет” та інші великі фільми. Але немає, переможець – з Південної Кореї”, – обурюється президент.

Читайте также:   Леді Гага з'явилася на “Оскарі” в легендарному кольє Tiffany

Студія Neon, яка займалася прокатом “Паразитів” у США, де фільм йшов в оригіналі з субтитрами, відреагувала на висловлювання Трампа. “Зрозуміло, він же не вміє читати”, – написали вони у твіттері.

“Як тільки ви подолаєте бар’єр субтитрів висотою в один дюйм, ви познайомитеся з багатьма іншими дивовижними фільмами, – сказав Пон Чжун Хо, коли “Паразити” отримали “Золотий глобус” за кращий фільм іноземною мовою, і додав. – Я думаю, що ми використовуємо тільки одну мову: кіно”.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *