Трамп помилував колишнього співробітника Google і Uber Ентоні Левандовскі

Минулого року Ентоні Левандовскі визнав себе винним за одним з пунктів обвинувачення в крадіжці матеріалів з Google, де він працював інженером по розробці безпілотних автомобілів. Він завантажив на свій ноутбук тисячі різних файлів, перед тим як покинути Google. Пізніше Левандовскі заснував свій стартап, який продав Uber. Під час винесення вироку суддя заявив, що даний випадок крадіжки документів і електронної пошти є «найбільшим злочином комерційної таємниці, яке він коли-небудь бачив».

У свій останній день правління Дональд Трамп видав серію помилувань (всього 73 особи), серед яких виявився і Ентоні Левандовскі. У пресрелізі Білого дому зазначається, що мільярдери Пітер Тіль і Палмер Лакі були серед тих, хто підтримав помилування Левандовскі, а також те, що цей інженер «заплатив значну ціну за свої дії та планує присвятити свою діяльність просуванню суспільного блага».

Левандовскі був засуджений до 18 місяців у в’язниці. Суд зобов’язав його виплатити $179 мільйонів компанії Google для дозволу контрактного спору, в той час, як його клопотання включало компенсацію в $756 499 і штраф в розмірі $95000. Мирова угода між Uber і дочірньою компанією Google Waymo включала пакет акцій на суму близько $245 млн на той момент, а також містила обіцянку не використовувати технологію, викрадену у Google. У грудні Uber і зовсім продала всю свою систему автопілота компанії Aurora.

Читайте также:   Китай запропонував США «спробувати» ввести санкції проти Гонконгу

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *