Святослав Вакарчук розповів про взаємодію з українськими топ-чиновниками

Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розповів, чи пропонували йому топ-чиновники співпрацю на парламентських виборах. Свою особисту думку з цього приводу фронтмен висловив в інтерв’ю головному редактору LB.ua Соні Кошкіній.

“Мене ніхто і ні до чого в житті не зможе підштовхнути. Я завжди роблю свої висновки сам, я роблю ці висновки на власних переконаннях і принципах, і на тому баченні, яке я вважаю більш ефективним. Я спілкуюся з дуже багатьма людьми і політиками. Я не готовий сьогодні обговорювати нічого, крім принципів, конкретних справ, а також оцінювати політиків щодо дій “, – підкреслив він.

При цьому Вакарчук не відповів прямо на питання, щодо його намірів балотуватися в парламент.

Читайте также:   Столтенберг: НАТО має більше допомагати Україні

“Ти ставиш питання в категорії “чорне або біле”, “брюнетки чи блондинки”. Тобі хочеться зрозуміти конкретний шлях вже сьогодні. Але якби це було так просто, я б з радістю відповідав, я б уже робив, ти б уже бачила конкретно, що відбувається в зовнішньому просторі. Я ніколи не починаю великої справи, перш ніж все до кінця не продумаю, перш ніж не зрозумію, що іншого шляху немає “, – додав Святослав.

Читайте також: ГРАФА “ПРОТИ ВСІХ”: ЗРОБИТИ ЧИ НІ?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *