Саміт “Східного партнерства” все-таки відбудеться 18 червня

У зв’язку з пандемією коронавіруса захід відбудеться в режимі відеоконференції й без традиційного прийняття декларації

Саміт “Східного партнерства”, який був анонсований на 18 червня, відбудеться попри карантинні заходи, пов’язані з пандемією коронавіруса. Зміниться лише формат – класичну зустріч і обговорення за круглим столом замінили на спілкування за допомогою відеоконференції. Президент Європейської ради Шарль Мішель скликав на 18 червня відеоконференцію лідерів країн Євросоюзу і країн “Східного партнерства”. Відповідна інформація розміщена на сайті Ради.

Анонсується, що на Саміт запрошені крім лідерів країн ЄС і 6 країн, східних партнерів України, Молдови, Грузії, Білорусі, Вірменії та Азербайджану, президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен і головний дипломат ЄС Жозеп Боррель.

Читайте также:   Трамп в черговий раз пародіює «Гру престолів»

– Лідери ще раз підтвердять стратегічну важливість “Східного партнерства”. Вони також підкреслять важливість солідарності під час кризи COVID-19, включаючи значну підтримку ЄС для подолання наслідків спалаху в регіоні “Східного партнерства, – йдеться в анонсі заходу.

Очікується, що під час даного Саміту лідери країн також обговорять довгострокові цілі політики “Східного партнерства” та розвиток результатів після 2020 року, які повинні бути затверджені на фізичному саміті на початку 2021 року.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *