Рік після перемоги на виборах: У Зеленського анонсували фільм і прес-конференцію

Минулого разу відео знімали на честь 100 днів президентства

Офіс президента анонсував показ фільму на честь річниці перемоги Володимира Зеленського на виборах. А відповісти на всі питання журналістів президент зможе після зняття карантину, пообіцяла прес-служба.

– Сьогодні, о 19:00 на офіційних сторінках Офісу Президента України в соціальних мережах відбудеться прем’єрний показ фільму “Рік Президента Зеленського”. Крім того, фільм можна буде подивитися на ряді провідних українських телеканалів. Офіс Президента звертає увагу представників ЗМІ, що після завершення карантину Володимир Зеленський неодмінно збере прес-конференцію, на якій журналісти наживо, а не через монітор комп’ютера зможуть поставити питання за підсумками року президентства, – сказано в повідомленні Офісу.

Фільм про Зеленського-президента буде не першим. До 100 днів на посаді глава держави дав інтерв’ю акторові та колезі по серіалу “Слуга народу” Станіславу Боклану. Після критики громадськості, що президент таким чином зміг уникнути незручних питань, Зеленський провів прес-марафон.

Другий тур виборів президента України відбувся 21 квітня 2019 року.

Читайте также:   Пост Дональда Трампа у Twitter обрушив ціни на нафту майже на 2%

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *