Reuters: Трамп готовий зустрітися з Кім Чен Ином

Північна Корея знаходиться під жорсткими санкціями через ядерну програму

Президент США Дональд Трамп хоче зустрітися з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Він розраховує на переговори щодо відмови від ядерної зброї. Про це повідомило агентство Reuters. Американський лідер відзначив, що сподівається на зустріч до кінця року.

10 серпня президент США Дональд Трамп заявив, що лідер КНДР у письмовій формі вибачився перед ним за випробування і виявив бажання зустрітися.

9 вересня Пхеньян заявив, що готовий відновити переговори з США у вересні. А вже 10 числа КНДР провела запуск двох снарядів.

За словами першого заступника міністра закордонних справ КНДР Чхве Сон Хуей, Вашингтон повинен сісти за стіл переговорів з новими пропозиціями. Також вона підкреслила, що якщо пропозиції не задовольнять КНДР, то двосторонній діалог між країнами може завершитися.

Читайте также:   Кабмін прийняв відставку першого в Україні мовного омбудсмена

Північна Корея знаходиться під жорсткими санкціями з боку ООН і США через ядерну програму.

10 лютого 2005 року КНДР вперше відкрито заявила про створення в країні ядерної зброї. 9 жовтня 2006 року було зроблено перший ядерний вибух. У квітні 2012 року до конституції КНДР були внесені поправки про ядерний статус країни.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *