Неочікувано: двоє британців намагалися незаконно потрапити в Україну

В той час, коли в Україні спостерігається масова еміграція наших співвітчизників в Європу, на кордоні з Молдовою двоє жителів Великобританії у супроводі молдовського провідника намагалися нишком нелегально потрапити на українські землі.

Прикордонники оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління та Білгород-Дністровського прикордонного загону затримали за незаконний перетин кордону трьох іноземців. Нелегально потрапити в нашу країну з території Молдови намагалися двоє громадян Великобританії, третій – молдаванин – був провідником.

Правопорушників затримали на кордоні з Молдовою, недалеко від села Яськи Одеської області. Нелегалів і провідника взяли під час переправлення через річку на маломірному плавзасобі.

У Держприкордонслужбі України повідомляють, що за незаконний перетин кордону громадяни Великобританії притягнуто до адміністративної відповідальності та передані правоохоронцям Республіки Молдова. Їм на 5 років заборонено в’їзд на територію України.

Читайте также:   Опитування: рейтинг Трампа досягнув рекордної позначки

Відносно громадянина Молдови було розпочато кримінальне провадження за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Йому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці. В ході розслідування, проведеного спільно з прикордонною поліцією Республіки Молдова, встановлено особи та інших громадян Молдови, причетних до даної операції.

Читайте також: РТУТЬ У ГРІЛЦІ: НЕВДАЛА СПРОБА ПЕРЕТНУТИ КОРДОН

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *