Менше половини українців вважають Зеленського успішним президентом

А ефективним в боротьбі з корупцією його називають лише чверть українців

Успішним або неуспішним президентом зарекомендував себе Володимир Зеленський за перший рік першого свого терміну? 46% українців вважають чинного главу держави успішним президентом, 45% – неуспішним. Про це свідчать дані соцопитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), опубліковані 20 травня після довгоочікуваної пресконференції, присвяченій року на посаді президента України.

Цифра в 46% складається з 10% опитаних, які вважають, що Зеленський справляється “дуже успішно” і 36%, які схиляються до оцінки “скоріше успішно”. Негативні 45% – це 24% українців, які вважають Зеленського “скоріше неуспішним” президентом, а ще 21% говорить про нього як про повністю неуспішному президенті. Ще 9% опитаних не змогли відповісти.

Читайте также:   Інавгурацію Джо Байдена покажуть три українські телеканали: де дивитися

Оцінюючи успішність Зеленського за рік, що минув з дня інавгурації, лише 26% опитаних вважають, що він успішний в зниженні рівня корупції серед чиновників, а 66% – що неуспішний.

16% українців вважають, що президент досяг успіху в залученні до відповідальності за корупцію представників попередньої влади, 73% дотримуються думки, що Зеленський в цьому успіхів не досяг.

21% респондентів відзначили, що президент Зеленський успішний в справі припинення війни, врегулювання конфлікту на Донбасі, 69% вважають, що він неусппішний.

21% громадян України вважають, що президент Зеленський успішний у протидії економічній кризі, 64% вважають, що успіху немає.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.




Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *