Майор Роман Ковальов написав рапорт про відставку 

Військовослужбовець раніше отримав догану за критику президента

Майор ЗСУ Роман Ковальов, який раніше отримав догану за критику президента України Володимира Зеленського, написав рапорт про відставку.

Рапорт був поданий вчора, 5 квітня, на ім’я генерал-лейтенанта Олександра Сирського. Копію документа опублікував OBOZREVATEL.

У період з 15.01 по 20.01. 2020 року за вашим наказом №29 від 15.01.20 з метою з’ясування причин та обставин висвітлення мною в соцмережі Фейсбук повідомлення негативного характеру на адресу президента України було призначено службове розслідування, що є порушенням моїх прав і свобод“, – йдеться у документі.

Роман Ковальов зазначив, що йому не повідомляли про підстави проведення розслідування.

“Вашим наказом №46 від 23.01.2020 року за висвітлення мною в соцмережі Фейсбук, повідомлення негативного характеру на адресу президента України було накладено дисциплінарне стягнення “сувора догана”, що було порушенням моїх прав і свобод, гарантованих ст. 34 Конституції України”, – зазначено у рапорті.

Ковальов повідомив, що пройшов атестацію 2019 року на “добре” й був рекомендований на просування по службі на вищу посаду і зарахований у резерв. Крім того Ковальову відмовили у наданні медичної допомоги під час його перебування у шпиталі.

До того ж за 10 місяців контракту військовому видали тільки кашкет і взуття, що є порушенням його прав.

Читайте также:   Snapchat видалив акаунт Трампа з Discover через його твіти

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *